Mazais dara ir ģimenes izveidots projekts, kas savu darbību uzsāka sociālajos tīklos ar īsu video saturu, kur kopīgi uzsākām dalīties ar pieredzi un idejām bērnu attīstošo uzdevumu izpildē. 

Mūsu stāsts sākas 2016. gada martā, kad nolēmu sākt radoši darboties ar mūsu 2.5 gadus jauno zinātkāro meitiņu Leldi. Tolaik redzēju, ka viņa ar vislielāko prieku un interesi izzina pasauli. Kad mājās esošās puzzles, torņi un klucīši palika par garlaicīgu, sapratu, ka viņai vajadzīgs kas jauns, kas interesantāks par klucīšiem... 

Iepazīsimies? Mani sauc Agrita, esmu ideju autors šim projektam, pateicoties atbalstam no lieliskā vīra, vārdā Jānis un bērniem (Lelde 6g un Kaspars 3g), visa darbošanās mājās par un ap diviem pirmsskolas vecuma bērniem nāk viegli. Pēc profesijas esmu sporta pedagogs pirmsskolā, kas nozīmē, ka aktīva darbošanās ar bērniem man nav sveša. 

Mēs dalāmies ar jautrām, sportiskām un attīstošām aktivitātēm pirmsskolas vecuma bērniem mājas apstākļos. Mūsu sociālajos tīklos vari atrast visu par bērnu sportu, pirkstu motoriku (sensoriku), attīstošām aktivitātēm un rotaļām, piedāvājam uzdevumus pēdu sajūtu sekmēšanai, kā arī interesantas idejas, kā jautri pavadīt laiku telpās un ārpus tām.

Mana motivācija ir mani bērni, viņi ir galvenais iemesls, kāpēc uzsāku attīstošo darbiņu izveidi mājas apstākļos.

Mazais dara projekts pa šiem gadiem ir paplašinājies. Šobrīd pats lielākais lolojums ir radītās sporta vingrinājumu kartītes bērniem pirmsskolā ar inventāru, kas pieejams mājas apstākļos, kā arī attīstošie paklāji. Šie paklāji ir viens no veidiem, kā pirmsskolas vecuma bērniem attīstīt veiklību, rokas un kustību precizitāti, spēju koncentrēties un mazākajiem apgūt ciparus!

Labs garastāvoklis, neaizmirstamas emocijas un saturīga brīvā laika pavadīšana garantēta!

0
 .